bilety-lotnicze.Hiszpania.com.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Hiszpania.com.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Girona/Barcelona
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Girona/Barcelona
Lotnisko Girona Costa Brava / Girona-Costa Brava Airpor / Aeropuerto de Gerona
www.aena.es
Międzynarodowy port lotniczy w Gironie ze względu na swoje położenie geograficzne odgrywa ważną rolę w turystyce, handlu i przemyśle regionu południowej Hiszpanii. Jednak pasażerowie tego lotniska, to zazwyczaj turyści odwiedzający piaszczyste wybrzeże morza śródziemnego (Costa Brava). Lotnisko położone jest 12 km od Girony i w pobliżu Costa Brava, 100 km na północny-wschód od Barcelony.
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty do Girony są dostępne z lotnisk w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze Girony oferuje: Frankfurt, Amsterdam, Paryż (Orly) i Praga. Dobre połączenie lotnicze posiada także Madryt i Londyn (Luton, Stansted).
Lokalna siatka połączeń:Girona/Barcelona może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po Hiszpanii i należących do niej wyspach – połączenia lotnicze z takimi miastami jak: Madryt, Teneryfa (Południe), Ibiza, Minorka, Palma de Mallorca czy Fuerteventura.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Centralwings, Ryanair, Smart Wings, Spanair, Transavia, Wizz Air;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Na lotnisko prowadzą drogi N-II, AP-7 i C-2
Taxi: Orientacyjne ceny przejazdów to: Girona - 18 €, Platja D'Aro - 18 €, Lloret de Mar - 40 €, Roses - 80 €.
Autobus: „Ryanair bus” kursuje pomiędzy lotniskiem Barcelona-Girona a Gironą. Rozkład tej linii dopasowany do rozkładu lotów tanich linii lotniczych Ryanair. Są także 4 linie autobusowe: do Barcelony, Costa Brava, Girony i Perpignan we Francji.
Parking przy lotnisku:3 strefy parkingowe o łącznej pojemności 2000 miejsc.
państwa w TravelOne.pl